CZY PSYCHODELIKI ZREWOLUCJONIZUJĄ PSYCHOTERAPIĘ?

Poznaj najnowsze badania na temat zastosowania psychodelików w psychoterapii!

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

✔ Jak psychodeliki działają na mózg?

✔ W jaki sposób psychodeliki mogą pomóc w procesie psychoterapii?

✔ Jak wyglądają najnowsze trendy i badania na świecie na temat wykorzystania psychodelików w procesie wsparcia terapii pacjenta?

✔ Jakie są zagrożenia stosowania psychodelików w psychoterapii?

✔ Czy psychodeliki uzależniają i czy mogą pomóc w leczeniu uzależnień?

✔ Jaki jest status prawny zastosowania psychodelików w terapii?

✔ Gdzie i z jakim skutkiem na świecie stosuje się psychodeliki w procesie psychoterapii?

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów chcących poznać najnowsze trendy w badaniach i zastosowaniu psychodelików w psychoterapii . Skierowane jest również do studentów psychologii oraz wszelkich osób zainteresowanych tematyką wykorzystania psychodelików w procesie psychoterapii.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny w ciągu 30 dni od daty zakupu.

DR KACPER ŁUKASIEWICZ

Neurobiolog, autor licznych publikacji naukowych i dwóch patentów. W ramach pracy naukowej bada wzorce zachowania myszy laboratoryjnych poddanych działaniu substancji psychodelicznych oraz ich syntetycznych analogów przy użyciu metod uczenia maszynowego w laboratorium Prof. Yi Zuo na University of California, Santa Cruz. Wiedzę o wpływie psychodelików na proces psychoterapii zdobywał współpracując z grupami aktywnie tworzącymi i testującymi syntetyczne psychodeliki (University of California, Davis; University of California, Santa Cruz). Prezentował wyniki badań na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych, przeprowadził kilkanaście warsztatów o tematyce naukowej jak i popularnonaukowej (NenckiOpenLab, Tydzień Mózgu, Uniwersytet Trzeciego Wieku). Założyciel projektu Oblicza Neuronauki (Aspects of Neuroscience). Współorganizator kilkunastu konferencji o zasięgu międzynarodowym.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Krzysztof
Szybko, sprawnie i konkretnie :) super!
Maciej
Fantastyczny prowadzący! Bardzo merytoryczne szkolenie i świetne umiejętności prezentacji.